.

קיווי עיצוב VR לעמוד על מטא/אוקולוס Quest 2 אביזרים/Quest/קרע/הקרע S/GO/HTC Vive/Vive Pro/שסתום מדד VR אוזניות, לגעת בקרי(שחור)

קיווי עיצוב VR לעמוד על מטא/אוקולוס Quest 2 אביזרים/Quest/קרע/הקרע S/GO/HTC Vive/Vive Pro/שסתום מדד VR אוזניות, לגעת בקרי(שחור)

ILS 49.48

זמינות
המוצר זמין

יציב ובטוח, קיווי - עיצוב VR לעמוד הוא תוכנן במיוחד עבור הצגת ואחסון שלך VR אוזניות, לגעת בקרי.הוא עשוי באיכות גבוהה פלסטיק ABS, עם ייחודי ספוג החלקה ועיצוב חזק עם מרקם בסיס עגול, זה בטוח ויציב. כדי למקם את מציאות מדומה אוזניות הרצועה, ראש רכוב תצוגה (HMD), ובקרי לשמור אותם מאורגן ומוכן לשחק.להגן על מציאות מדומה אוזניות של עדשות להגן ולהציג את מציאות מדומה אוזניות באנכי לעמוד עם הכי יציבה לעמידה, ללא מגע עם העדשות, לא לדאוג מגרד.זה VR אוזניות מחזיק מגיע עם 2 זוגות של בקר שונים בעלי, אתה יכול לבחור לבלות או לחבר את בקר לפי צורת בקר.קל להרכבה - עם רק ארבעה שלבים להרכבה ללא כלים כלשהם.VR דוכן תצוגה להסרה עיצוב יכול להיות מאוחסן מחדש להרכיב בשניות בקלות, כמו כן, את עיצוב נקי מפנה את שטח שולחן העבודה כדי להפוך את שולחן העבודה שלך מסודר, spectacula.רחב תאימות - תואם עם רוב רגיל בגודל VR אוזניות, כולל אוקולוס סדרה(אוקולוס ללכת/קרע/הקרע S/Meta 2/Quest/Quest 2), HTC Vive/Vive Pro, שסתום מדד, Google בהקיץ, Samsung Gear.חובה עבור שלך VR אוזניות ובקרי.מה שאתה מקבל - 1*VR לעמוד (עם 9 חלקים) 1*מדריך למשתמש.אם יש לך בעיה עם המוצר שלנו, אנא חופשי ליצור איתנו קשר.אנו נספק 18 חודשים של מוצר ואחריות 24x7 ידידותי שירות לקוחות.שימו לב : את מציאות מדומה אוזניות, לגעת בקרי אינם כלולים!.על אוקולוס ללכת/קרע/הקרע S/Quest/Quest 2 בקרים.עבור HTC Vive/Vive Pro ו-בקרי.עבור שסתום מדד ובקרי.עבור Google בהקיץ ובקרי.עבור Samsung Gear VR ובקרי.יש לך HTC Vive אוזניות ובקרי טיסה איפשהו בחדר, היה מחפש פתרון כדי לשמור אותם יחד ומסודר?.עכשיו קיווי עיצוב מהדורות ה-VR לעמוד כדי לאפשר את VR ההתקנה נשאר מסודר, מאורגן, כך שאתה לא צריך למעוד על כל מיתרי כאשר אתה נכנס לחדר. + קל להרכיב. + יציב מאוד. + מנקה שטח. + שומר VR ההתקנה מהקרקע על הצג. + משאיר את יציאות טעינה חשוף, כך שאתה יכול להאשים אותם בזמן שהם על הדוכן. + מחזיק את הציוד היקר של מציאות מדומה אוזניות בקרי בטוח.עיצוב נקי עם ייחודי ספוג החלקה ועיצוב חזק עם מרקם בסיס עגול, זה נחמד חסון לעמוד מארגן שלך VR ציוד ולתת את הגון VR ההתקנה מאובטח, מסוגנן הביתה.על אוקולוס ללכת/קרע/הקרע S/Quest/Quest 2 בקרי עבור HTC Vive/Vive Pro ו controllers For שסתום אינדקס controllers For Google בהקיץ ובקרי עבור Samsung Gear VR ובקרי.רק למתוח את VR רצועת כמו מה זה צריך להיות עם רצועה זו קולב.לתקן את הראש שלך רכוב תצוגה (HMD) באופן מאובטח על המשטח באותו הזמן.זה רחב מזרן עבור הצגת ואחסון את מציאות מדומה אוזניות, ממשיך המתאים מרחק עם העמוד, אז אין מגע עם העדשות אתה לא צריך לדאוג, גירוד.בקלות מקום להביא את אוקולוס Quest 2/ Quest /Go/קרע/הקרע S/שסתום מדד בקרי, הופך את שולחן העבודה נקי ומסודר.מאוד שימושי עבור מחזיק את HTC Vive/Vive Pro/Samsung Gear VR בקרי, לעשות את זה יותר יפה ממה שיש להם על השולחן.

מפרטים מוצהרים