.

ספלי נסיעות מדי יום בקבוק מים עם מדידות, מדי יום בקבוק מים נמדד בקבוק משקה, כל יום מים Tracker בקבוק פרסום, ללא BPA, לשתות מספיק מים (34 עוז, כחול/ורוד צבע)

ספלי נסיעות מדי יום בקבוק מים עם מדידות, מדי יום בקבוק מים נמדד בקבוק משקה, כל יום מים Tracker בקבוק פרסום, ללא BPA, לשתות

ILS 63.60

זמינות
המוצר זמין

【לשתות יותר מים כיף וקל יותר】-ספלי נסיעות להחזיק את זה בידיים להגיע מעודדת אותי לשמור לוגם.לשתות הרבה יותר מים עכשיו מאשר בעבר.אתה לנוע יותר, לא יושב ליד השולחן במשך שעות על גבי שעות.עכשיו אתה חייב לקום. 【רעיל & Bpa Free & יפה צבע】-ספלי נסיעות לשמור hydrated במידה מסוימת לאורך היום.זה קל לבחור את הבקבוק בעת עבודה עם ואן או משאית. 【מתאים ברוב מחזיקי הכוסות במכוניות גדולות, טנדרים】-להתאים את זה טיולים השקית בקלות רבה יותר.עוזר להמריץ אותי לשתות (ב המינימום) 32oz יום. 【נוח לוגם קש】- ארוך קש - מובטח כדי לקבל את כל המים עד הטיפה האחרונה!זה יפה, קל לנשיאה, קל להחזיק, קל לפתוח ולסגור, והוא מגיע עם מנעול להחזיק את הקש במקום לנסיעות. 【חסון רצועת】-יש לו נוח לולאה לנשיאה.לגרום לך להרגיש חיובי וטוב, כאילו אתה על המסלול במשך היום, ניתן לראות את ההתקדמות. 【לנעול היטב , אינו דליפת כאשר נעול】-לחץ על הכפתור, המכסה הופך פתוח, הקש צץ.קל לפתוח/לסגור לנעול/לפתוח.זה בקבוק מים הוא כיף, דרך יעילה כדי לשמור אותך, אחראית היומי שלך צריכת מים. 【גודל טוב, מרגיש טוב להחזיק】-את הצבעים מדהימים, את הבקבוק הוא גמיש מרקם אז זה לא יחמוק מהידיים שלך כאשר הוא רטוב.עם בקבוק מים, להתחיל לשתות מים/ לפתח הרגל טוב תוך זמן קצר. 【מוטיבציה בקבוק השראה לך לשתות יותר מים】- יש אנשים שמעולם לא אהב לשתות מים אבל הם יודעים שהם צריכים.אנשים מבינים כי הם שותים יותר מים עם קשית ויש להם בקבוק מים ליד אותם כל הזמן.זה קל לעקוב אחר זמן וכמות. 【עוזר לך לשתות את המים】-אחד בתיק הכושר שלי, את התיק, ואחד לקחת במכונית שלי לסידורים.זה כל כך הרבה יותר קל לשמור על קשר עם כאשר יש חותמת זמן.אתה תהיה מלאה יותר נוזלים ואנרגיה בעבודה. 【מושלם עבור צריכת המים היומית】-מה שהופך את זה מושלם בשבילי לזרוק לתוך הארנק שלי, בחדר הכושר, או התיק, מבלי לדאוג לגבי זה דולף, או הקש נוגע בכלום.שעה קווי לעשות את זה קל לשמור על קשר עם ולא להרגיש כאילו אתה שותה מים כל יום. 【קל משקל, קל לנשיאה】-הרצועה היא בגודל טוב כדי לסחוב עם או רצועה על גבי החפיסה.מתאים בדיוק לרכב שלי לכוס.תוכלו למצוא צריכת המים הוא כל כך הרבה יותר מאשר בעבר.לשתות יותר מים,אתה תרגיש את ההבדל בגוף שלך מיד, מרגיש את ההבדל, העור שלך גם. 【מועיל המוטיבציה לשתות】-אנשים לא אכפת לך לשתות מים, רק צריך לוח זמנים כזה עסוק זה הם שוכחים. ואז בסופו של דבר שתיית חבורה בסופו של יום.עם בקבוק מים, הם נזכרים לשמור על קשר עם הזמן סמנים. 【קל לניקוי ועמיד מאוד】-זה בקבוק מים עם מכסה, כי אתה יכול לשמור הבאה למחשב שלך ללא חשש זה הורס את זה אם זה היה בטעות.

מפרטים מוצהרים