.

הרבה 613 חבילות עם חזיתית בלונדיני מתולתל שיער אדם 3 חבילות תחרה קדמית המלזי קינקי מתולתל בלונד-דבש, שיער צבע שקוף תחרה עם התינוק שיער יכול להיות צבוע (303030+20, קרלי)

הרבה 613 חבילות עם חזיתית בלונדיני מתולתל שיער אדם 3 חבילות תחרה קדמית המלזי קינקי מתולתל בלונד-דבש, שיער צבע שקוף תחרה עם

ILS 569.84

זמינות
המוצר זמין

שיער חומר : 613 חבילות עם חזיתית, 9 A לא מעובד אדם שיער פאה, מלזי בלונדינית שיער מתולתל חבילות, 3 חבילות עם 13*4 תחרה הקדמית. שיער תכונה ואיכות : כפול במכונה בכריכה עבה חבילות, חזק ונקי, קופצני & רך, סבך תשלום, לא לשפוך, לא כינים, אין ריח.זה יכול להיות מנוסח, שטוח מגוהץ ו מולבן על פי ההעדפה שלך, אבל אתה צריך לטפל בזה כמו השיער שלך. צבע שיער, גודל ומשקל : 613 בלונדינית צבע, יכול להיות צבוע לתוך הצבע האהוב עליך, צבע שקוף תחרה, 100 גרם(3.5 גר')/אורז, 3-4 חבילות מספיק על כל הראש, 10-30 ס " מ. משלוח זמן : הממשלה (1-3 ימים), אשר בוצעה על ידי המוכר (3-5 ימים), 15 ימים אין סיבה לחזור אם יש בעיה כלשהי. יתרון.. : טכני מקצועי צוות המפעל.אנחנו אחראים יופי ובריאות, היופי שלך הוא החובה שלנו.מרקם השיער : 613 המלזי שיער מתולתל חבילות עם 13x4 בחינם החלק הקדמי.שיער החיים : זה יכול להיות האחרון 12months תחת טובה שלך לשמור.על השיער FAQQ1 : זה יכול להיות בצבע orrestyled?ת : כן, יקירתי.השיער שלנו יכול becolored ולא עצבו מחדש כמו שאתה רוצה.אבל כפי שכולנו יודעים, אפילו אם זה שלנו ownhair, זה יכול להיות בקלות פגום אם לעתים קרובות מגוהץ ו צבעוניים.אז אנחנו ממליצים בחום לא עולה על 150°, ואת מבחן חלק קטן של השיער לפני צביעה orperming את כל החבילות.בבקשה לשמור על השיער קרם לחות בזמן.ש2 : למה עשה את זה להתחיל לשנות סבך אחרי לבשו את השיער לתקופה של זמן?תשובה : יקירה, את השיער העבותה חינם, אבל בגלל ofsome צפוי סיבות, לפעמים אנחנו נתקלים קשר.בבקשה לוודא לשטוף ומרכך לשיער שלך כל שבועיים, השתמשו בשמן זית tomoisten את זה בצורה חלקה.ובבקשה אל תשתמש המסרק, במיוחד קרוב בסדר המסרק.הדרך הטובה ביותר היא באמצעות האצבעות שלך כדי detangle את השיער מלמטה למעלה.

מפרטים מוצהרים