.

אישית מתנה עבור נשים בנות חרוט קופסת זכוכית דקורטיביים יהירות תכשיטים תצוגה אחסון ארגונית מזכרת וינטג 'עיצוב נקי כחול ג'. דבלין תיבת EB217-1 (וינדזור כחול)

אישית מתנה עבור נשים בנות חרוט קופסת זכוכית דקורטיביים יהירות תכשיטים תצוגה אחסון ארגונית מזכרת וינטג 'עיצוב נקי כחול ג'.

ILS 55.42

זמינות
המוצר זמין

להתאים אישית את זה, תיבת תכשיטים עבור כל מתנה לאירוע.השתמש המסר שאנחנו הראו, או ליצור משלך.דקורטיבי מזכרת תיבת תצוגה, חנות תכשיטים, תכשיטים ואוצרות.מתכת שולי על צירים המכסה, דקורטיבי רגל שרשרת מבפנים שתומכת את העליונה כאשר הוא פתוח, הם כל חלק של המפרט, מוסיף את הקסם שלה.עבודת ויטראז ' קופסת תכשיטים שנעשו עם נטול עופרת הלחמה כדי להגן עליך ועל הסביבה.זה ג'. דבלין המקורי, עיצוב בלעדי.ליהנות!.מתנות אישיות להכין מזכרות לכל החיים!אם אתה מחפש קופסת זכוכית כדי להתאים את עיצוב הבית או לתת מתנה, זה יהיה מושלם כדי להפגין האלה האהוב תכשיטים, תכשיטים זולים או אוצרות.התאמה אישית של וינדזור כחול (טורקיז אקווה) מזכרת קופסה עם שם או השראה המילה ולהשתמש במתנה עם זה הוסיף מגע של ההתחשבות שלך אמא, חברה, אישה, בת, אחות או חברה.כיתוב יהיה חרוט והוא יופיע בלבן פרוסט ברורה משופעים העליון זכוכית.זה בהשפעת וינטאג ' תיבת תכונות רך מרקם וינדזור כחול הזכוכית המעוטרות ברור כשמש העליון, כאשר אתה פותח את המכסה, תוכלו למצוא את ססגוני זכוכית בתחתית מתנוצץ עם צבע.מתכת שולי על צירים המכסה, דקורטיבי רגל שרשרת מבפנים שתומכת את העליונה כאשר הוא פתוח, הם כל חלק של המפרט, מוסיף את הקסם שלה.לראות את החנות שלנו על צבעים נוספים ותיאום חתיכות.כל ג'. דבלין קופסות תכשיטים נעשים עם נטול עופרת הלחמה כדי להגן עליך ועל הסביבה.המתכת, חיתוך, הלחמה גם להיות מוכתמים עם עתיק פחם בציפוי שעווה מוחל לשמור את הסיום יפה במשך שנים רבות.פולני עם מטלית רכה ויבשה אם יש צורך.כל ויטראז ' תיבת בקפידה בעבודת יד על ידי אומנים מיומנים באמצעות רדיד נחושת הלחמה טכניקה שפותחה על ידי לואיס קומפורט טיפאני בסוף 1800.זה עתיקת אמנות בשילוב עם המאה ה-21 עיצובים יוצר את השילוב המושלם ייחודי עיצוב הבית.ג'. דבלין כבר בעיצוב וייצור איכותי זכוכית עיצוב הבית מאז 1999. אנא ליהנות זה עיצוב בלעדי ומקורי.

מפרטים מוצהרים