.

מעדנייה כיתה, BPA Free 32oz מיכלי פלסטיק עם מכסים, 12ct. פרסום, שניתן לחמם במיקרוגל החלק מיכל. עבור הזמנות, הכנת מזון ואחסון. לשימוש חוזר אוויי בכוסות מסעדה, בית קפה וקייטרינג

מעדנייה כיתה, BPA Free 32oz מיכלי פלסטיק עם מכסים, 12ct. פרסום, שניתן לחמם במיקרוגל החלק מיכל. עבור הזמנות, הכנת מזון ואחסון.

ILS 23.86

זמינות
המוצר זמין

החובה כבדה פלסטיק = מיקרוגל, מקפיא בטוח!הנוסף שלנו-חסון, למחזור משלוח מכולות לא להמיס, עיוות או דליפה.משתמשים בהם מגישים חם או קר הצדדים, אחסון מוצרים יבשים, התחממות מרק מרק, או קופא, שאריות מזון.סופר-חזק מכסים לא מתכוון נזילות לקוחות מרוצים.יתרונות האמון שלנו פרסום מכסים לאטום מרק ראמן, ורוטב בתוך לנקות חלק מכלי במקום להתעסק עם משלוחים הזמנות, משלוח שקים, או הלקוחות בגדים.מובטח לכל החיים.אנו מציעים לא שטויות בחיים להבטיח את שביעות רצון של כולנו 32-גרם פלסטיק מעדנייה מכולות.אם בשלב כלשהו אתה לא 100% מרוצים, פשוט שלח לנו דוא " ל ואנחנו מבטיחים לעשות את זה נכון!.BPA-חינם מכולות 100% בטוח עבור כל אחד.אלה פרימיום כוסות גרם של מזון בטוח פלסטיק כדי להגן על הלקוחות שלך ועל הסביבה.מסעדות, מעדניות להשתמש שלנו למחזור קערות חם או קר הכלים, המקרר או המקפיא אחסון.לשמור על מזון טרי זמן רב יותר ולחסוך בעלויות.מסחרי מטבחים בקרת עלויות עם בתפזורת אספקת שלנו 32 עוז.מיכל ומכסה סטים.אלה אטום מכולות לשמור על מזון טרי במשך ימים בלי מחפש ללא דאגות ארוחה הכנה.

מפרטים מוצהרים