.

מנותק ההלבשה,פרטיות מחיצה אוהל Scre נייד מחיצת וילון קיט, בצל הגנת הפרטיות ההלבשה עבור הכלות פינה, זהב לעקוב אחר הטבעת (צבע : ירוק גודל : 80x80cm)

מנותק ההלבשה,פרטיות מחיצה אוהל Scre נייד מחיצת וילון קיט, בצל הגנת הפרטיות ההלבשה עבור הכלות פינה, זהב לעקוב אחר הטבעת (צבע

ILS 45.45

זמינות
המוצר זמין

פרטיות האוהל : איכות גבוהה פשתן, קל לקפל, טוב וילון, הצללה שיעור על 98%, והוא יכול לספק יעילה בטוחה במרחב הפרטי.עברתי בכל עת : יכול להיות במהירות מפורק והתקין, קל להזיז קבוע בכל פינה או מקום, זה יכול להיות מותקן באופן עצמאי על ידי אדם אחד.נושאי 25 KG : C בצורת מעקה, מוטות, חתך הברזל הסוגר, על הקיר עיצוב, לחסוך מקום, קוטר 25 מ " מ.יש עומס קיבולת של 25 ק " ג. ※(. ♥ ᴗ ♥)※ שימוש רב-תכליתי : אם אתם בחוף הים, במחנה, צילום סטודיו, שיעורי ריקוד או בכל מקום אחר אתה מוצא את עצמך, להביא את המושלמת המרחב הפרטי כדי לשנות, להתקלח, להשתמש בשירותים, ועוד. ※(. ♥ ᴗ ♥)※ אביזרים : לעומת אחרים אוהלים, הלבשה אוהל קל משקל ויציב.קומפקטי מתקפל בגודל לעשות את זה כדי להיות נייד בקלות. ※(. ♥ ᴗ ♥)※ מושלם כמו חדר הלבשה או שמש ביתן עבור כל פעילויות חוצות כולל אופנה מראה, photoshoots, קמפינג, חצרות, מסיבות בריכה או מקלחות, אוהל, שירותים ניידים מחסה.מפרט המוצר : -שם : ההלבשה / מסגרת בחדר ההלבשה-כמות : 1-צבע : 6 צבעים-משקל : כ 3-4 KG נושאות משקל : 25 ק " ג-תוקן גובה : 200-חומר מסגרת : מתכת ברזל-חומר : פשתן-בין אם כדי להרכיב : כן-אם עבור ניקוב : כן-גודל : 80x80cm , 90x90cm , 100x100cm(אורך x רוחב)אריזת list1x וילון בד 1x מתכת frame1 X התקנת אביזרים※(. ♥ ᴗ ♥)※ אתה יכול לפנות אלינו בכל עת אם יש לך שאלות בתהליך של קניית מוצרים, נבקש ממך לענות על השאלות שלך, ואני מקווה שאתה שמח קניות ולהביא לכם חווית קנייה מאושרת!.

מפרטים מוצהרים