.

שועל פיקח שבועי שולחן המתכנן – שולחן עבודה שבועי כדי לעשות את רשימת פנקס רשימות ותכנון משטח להגברת הפרודוקטיביות, 50 לקרוע שבועי כתב העת דפים, גודל: 8.5 x 11 – גריי.

שועל פיקח שבועי שולחן המתכנן – שולחן עבודה שבועי כדי לעשות את רשימת פנקס רשימות ותכנון משטח להגברת הפרודוקטיביות, 50 לקרוע

ILS 19.48

זמינות
המוצר זמין

✓ לבצע את רוב השבוע שלך : שועל פיקח שבועי השולחן מתכננת פרמיה תכנון שבועי משטח זה יסייע לכם בהצלחה התכנון השבועי שלך משימות, יצירת שבועי כדי לעשות את הרשימה והוא נשאר על גבי התוכניות שלך.הגדרת המטרה השבועית שלך כדי לוודא שאתה ממוקד על הדבר הנכון, ולהתחיל לעבוד על זה!את המשטח הזה יהיה לשפר את הביצועים שלך ואת הפרודוקטיביות!. ✓ חכם תכנון ללא מתח החיים : תשכח לחוצה הרגע האחרון משימות ותאריכי יעד.לתכנן את השבוע, רשימת המטלות שלך ולכתוב את כל משימות היומיום.זעיר השבוע שלך יהיה להפחית את הלחץ ולעזור לך להרגיש מושלמת, רגועה, ואתם מוכנים לכבוש את העולם!. ✓ איכות פרמיה שנמשך כל השנה : זה השולחן פנקס רשימות הוא עשוי באיכות גבוהה 120gsm פרל נייר לבן אשר יעמדו שימוש כבד ואפילו עטים.זה שבועי פנקס רשימות בשבוע & מתכננת לעשות pad מגיע עם סך של 50 לקרוע-off שבועי סדינים, כלומר זה יותר קטנה מ A4 המתכנן, המודד 8.5" x 11". ✓ לאמץ הרגלים טובים ולא לעשות יותר : הרגל tracker כתיבת יומן היא דרך מוכחת על אימוץ הרגלים טובים, להדיח את לא רצויים אלה.כל שבוע כדי לעשות את רשימת פנקס רשימות', הרגל tracker מהנדס גיליון מאפשר לך לפקוח עין על 6 הרגלים, סמן את הימים השלמת אותם, להגדיר את הרגל המטרות ולראות אם הם נפגשו. ✓ אחריות והחזרות - שועל פיקח תכנון שבועי משטח לקרוע מובטח לעבוד, או יתנו לך את הכסף שלך בחזרה בלי שום שאלות!אנו נחליף או החזר השבועי שלך לשולחן משטח בהקדם האפשרי אם יש לך בעיות איכות או לא מרוצה לחלוטין עם השבועי שלך מתכננת פנקס רשימות לקרוע.להגיע אלינו באמצעות הודעה על טרחה החזר.צבע : אפור | גודל : A4 (8.5" x 11").

מפרטים מוצהרים