.

חזרה מברשת ידית ארוכה בשביל מקלחת MYMOOSH מקלחת מברשת לניקוי הגוף ופילינג, חזרה Scrubber עם זיפים רכים ו-הוק, אמבט מברשת, מברשת גוף עבור גברים ונשים (כחול)

חזרה מברשת ידית ארוכה בשביל מקלחת MYMOOSH מקלחת מברשת לניקוי הגוף ופילינג, חזרה Scrubber עם זיפים רכים ו-הוק, אמבט מברשת,

ILS 34.48

זמינות
המוצר זמין

????מושלם מברשות להתקלח.המקלחת שלנו מברשת ידית ארוכה בשביל מקלחת, אמבטיה, 2 הוק במתנה בונוס בשבילך.קל לאחסון עם אמבטיה הוק.פשוט לשטוף לאחר השימוש, נתק את המקלחת וציוד לייבוש. ????גוף המברשת זמן לטפל בקלות שוטף את כל חלקי הגוף.גב וציוד עבור מקלחת, ארוך במיוחד ידית אחיזה טובה, מורחבת 17.2 ס " מ ידית ארוכה מאפשר לך יכול להגיע לכל המקומות על הגב.נוחות ניילון המברשת בעדינות פילינג ולכלוך על פני העור כדי להצעיר את עור רגיש, שיפור בריאות העור ולקדם את זרימת דם. ????בקלות ובאופן טבעי מרתק חזרה למקלחת מברשת.הגב שלנו מקלחת מברשת בעלת איכות גבוהה חברת חסון להתמודד עם אשר עושה את זה יותר נוח להחזיק ולהשתמש, סביר ידית עבה לעשות את זה קל יותר לשימוש.המורחבת הידית לעשות את זה לא רק מקלחת מברשות בשביל הגב שלך, אבל גם גוף טוב scrubber על היד, הרגל ו כף הרגל. ????נהדר עבור רטוב או יבש צחצוח.באיכות גבוהה זיפים מקלחת scrubber יכול להסיר עור מת, לעורר תפוצה, לשפר את איכות העור, להקל על הלחץ.יכול להשתמש עבור הרטבה או ייבוש הגוף שלך, ואתה יכול להשתמש עבור גברים, נשים, קשישים וצעירים.רק לתלות אותו אחרי השימוש. ????אתה יכול להשתמש האמבטיה לצחצח בבית או בחופשה שלך נסיעת עסקים.שימוש בו במהלך האמבטיה , עייפות, מתח, נשמרים הרחק.זמן להתמודד עם מקלחת אמבטיה מברשת מתאים לגברים , נשים , ילדים, מתנה נהדרת עבור חברים.צבע : כחול.

מפרטים מוצהרים