.

סיליקון בחזרה וציוד עבור מקלחת,30/35 ארוך במיוחד עמיד דו צדדי סיליקון אמבטיה מברשת גוף,קל לנקות,נוח עיסוי,יותר היגייני הגוף Scrubber עבור גברים ונשים(ל-30 אינץ', כחול)

סיליקון בחזרה וציוד עבור מקלחת,30/35 ארוך במיוחד עמיד דו צדדי סיליקון אמבטיה מברשת גוף,קל לנקות,נוח עיסוי,יותר היגייני הגוף

ILS 14.98

זמינות
המוצר זמין

【מקלחת חבילה】כולל 1 סיליקון רך הגוף scrubber + 1 כחול כפפת פילינג + 1 הוק. 【30" נשים & 35" לגברים】שדרוג סופר ארוכה 35 ס " מ מקלחת חזרה scrubber גבוהות עם אנשים חזקים(ראה המודל שלנו גודל הפניות בפירוט עמודים).גוף המברשת עושה את זה קל יותר כדי לשפשף את כל הגוף,במיוחד את כל הגב,הברכיים,החלק התחתון של הרגליים,האצבעות ואת המקום השני קשה להגיע על ידי היד.זה באמת קשה,לא קל שבור. 【חומר סיליקון עמיד】סיליקון מקלחת scrubber עשוי ידידותי לסביבה,עמיד, כיתה מזון סיליקון,שהוא די רך, עדין ונוח עבור כל רגיש, עדין, עור יבש. 【2 צדדים עיצוב עם הזרקת להתמודד עם】FRONTSIDE פילינג מרקם כרית קרצוף עם מברשת רכה זיפים ואת הישבן נוח עיסוי נקודות על מחזור הדם אצל גברים ונשים.הוסיפו את antisked להתמודד עם עיצוב להפוך את המקלחת מברשת קל להחזיק. 【קל לנקות אוויר יבש】שלנו סיליקון ארוך במיוחד אמבטיה וציוד קל מאוד לטפל.שטוף במים במשך שניות וממשיך לייבש במהירות בשירותים עם מחוננים קולב,נגמר.

מפרטים מוצהרים